en_GB pl_PL

Patchcordy i pigtaile światłowodowe:

Podążając za zapotrzebowaniem naszych klientów na kompleksową obsługę w zakresie światłowodowej techniki transmisji danych zapewniamy naszym klientom, obok urządzeń do transmisji wideo i danych naszej produkcji – pełne wsparcie w zakresie szkoleń pomocnych we wdrażaniu technologii światłowodowej, zakupu patchcordów, pigtaili, kabli i osprzętu światłowodowego (patchpanele, przełącznice, szafy stojące i wiszące itp.).

Elektronik Art. oferuje pełna gamę patchcordów i pigtaile światłowodowych ze złączami: FC, ST, SC, E 2000 i innymi

włókna: wielomodowe (MM), jednomodowe (SM);
standard polerowania: flat, PC, SPC, UPC, APC: 8 stopni, 9 stopni;
rodzaj kabla: pokrycie ścisłe 0,9mm oraz pełne 2,4-3,0mm
typ włókna: 50/125um, 62,5/125um, 9/125um;
typ feruli: ceramiczna;

tłumienność wtrąceniowa (IL): < 0,15dB
tłumienność odbiciowa (ORL): UltraPC > 50dB, APC > 80dB

Patchcordy i pigtaile produkowane są na miejscu zgodnie ze specyfikacją klienta,  z użyciem bardzo dobrej jakości złącz i materiałów polerskich. Wszystkie elementy są indywidualnie mierzone,  noszą trwałe oznakowanie które zapewnia pełna identyfikowalność

Kable światłowodowe

Posiadamy w ofercie kable światłowodowe: gradientowe, jednomodowe przeznaczone do stosowania na zewnątrz, wewnątrz budynku lub uniwersalne oraz kable specjalne. Pełna oferta katalogowa wraz z danymi technicznymi i oznaczeniami kabli światłowodowych dostępna na życzenie klienta przez e-mail lub kontakt telefoniczny.

Osprzęt światłowodowy

W ofercie mamy pełen osprzęt światłowodowy: szafy sprzętowe, patchpanele, przełącznice, mufy światłowodowe, stelaże zapasu kabla i inne.