en_GB pl_PL

APP EOL10 – Światłowodowy transmiter parametru rezystancji linii (EOL/2EOL)

Urządzenia serii APP EOL10 służą do jednokierunkowej transmisji 10 parametrów rezystancji linii  poprzez włókno światłowodu MM lub SM.

Urządzenie ma możliwość redundancji połączenia optycznego zwielokrotniając w ten sposób bezpieczeństwo transmisji światłowodowej.

System transmisji APP EOL10 składa się z kompletu urządzeń nadawczych i odbiorczych  wyposażonych we wkładki światłowodowe SFP typu MSA i połączonych kablem światłowodowym.

Urządzenia dokonują pomiaru rezystancji linii oddzilnie w każdym z 10 kanalów w zakresie 0-10kOhm i z dokładnością 8 bitów wystawiają taką samą wartość rezystancji po drugiej stornie światłowodu.

Jest to istotne w przypadku korzystanie z urządzeń dla których parametryzacja linii ma znaczenie w szczególności dla central alarmowych wykorzystujących pojedyncza lub wielokrotną parametryzację linii EOL/2EOL/3EOL wykorzystywanaąnp w centralach Satel Integra Plus.

Możliwe jest konfiguracja umożliwiająca dodatkową sygnalizację na jednym lub wielu wyjściach zaniku linku optycznego w urządzeniu odbiorczym

Urządzenie występuję w wersji wolnostojącej, montowane na szynie DIN-35 lub w wersji karty do modulu 19″ i moze być stosowane w przemysłowym zakresie temperatur.

Dane Techniczne

ilość kanałów:  10 jednokierunkowych
wejscie EOL/2EOL:  0-10 kOhm, pull-up 1kOhm 3,3V
wyjcie EOL/2EOL : tak jak wejscie z dokładnością 8 bitow
typ złącza:  rozłączne śrubowe

medium optyczne: w zależności od zainstalowanego modułu SFP (modul 155M)

Zakres Temperatury Pracy: -40 do +70 C
Zasilanie: 12-48 VDC (80 mA)
Wymiary: 100 x 105 x 26 mm
Obudowa: aluminium anodowane

Aplikacje

Do pobrania